| Εφαρμογή | Απορριπτικές εγκαταστάσεις, εξορυκτικές δραστηριότητες, προστασία του περιβάλλοντος κλπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Βεντονίτης και γεωτεξτύλιο |
| Δείκτης διόγκωσης | ≥ 24 ml/2g |
| Διαπερατότητα | ≤ 5x10^-11m/s |
| πλάτος | 46m |
|---|---|
| Δείκτης διόγκωσης | ≥ 24 ml/2g |
| Τύπος | Σκάφος της γραμμής αργίλου Geosynthetic |
| Αριθμός μοντέλου | ≥4000g/㎡ |
| Μπλε πηλό | ≥ 30g/100g |
| πλάτος | 46m |
|---|---|
| Δείκτης διόγκωσης | ≥ 24 ml/2g |
| Τύπος | Σκάφος της γραμμής αργίλου Geosynthetic |
| Αριθμός μοντέλου | ≥4000g/㎡ |
| Μπλε πηλό | ≥ 30g/100g |
| Υλικό | Βεντονίτης |
|---|---|
| Διάμετρο | 4m~6m |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Συμπλέκτης |
| Γεωσυνθετικός τύπος | Επένδυση από πηλό |
| Δείκτης διόγκωσης | ≥ 24 ml/2g |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης κλπ. |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Επικάλυψη |
| Υλικό | Βεντονίτης και γεωτεξτύλιο |
| Χημική αντοχή | Ανθεκτικό στις Πιο Σχετικές Χημικές ουσίες |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα πηλού |
| Geotextile βάρος | ≥ 4000g/m2 |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 4m~6m |
| Υλικό | Βεντονίτης |
| Χημική αντοχή | Υψηλή |
| Δείκτης άνθισης βεντονίτη | ≥ 24 ml/2g |
| πλάτος | 46m |
|---|---|
| Δείκτης διόγκωσης | ≥ 24 ml/2g |
| Τύπος | Σκάφος της γραμμής αργίλου Geosynthetic |
| Αριθμός μοντέλου | ≥4000g/㎡ |
| Μπλε πηλό | ≥ 30g/100g |
| Πλάτος | 46m |
|---|---|
| Δείκτης διόγκωσης | ≥ 24 ml/2g |
| Τύπος | Σκάφος της γραμμής αργίλου Geosynthetic |
| Βάρος μονάδας | ≥4000g/㎡ |
| Μπλε πηλό | ≥ 30g/100g |
| Πλάτος | 46m |
|---|---|
| Δείκτης διόγκωσης | ≥ 24 ml/2g |
| Τύπος | Σκάφος της γραμμής αργίλου Geosynthetic |
| Βάρος μονάδας | ≥4000g/㎡ |
| Μπλε πηλό | ≥ 30g/100g |
| Γεωσυνθετικός τύπος | Επένδυση από πηλό |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Συμπλέκτης |
| Υλικό | Βεντονίτης |
| Μάζα ανά περιοχή μονάδων | ≥ 4000g/m2 |
| Χημική αντοχή | έξοχος |