| Υλικό | Βεντονίτης |
|---|---|
| Διάμετρο | 4m~6m |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Συμπλέκτης |
| Γεωσυνθετικός τύπος | Επένδυση από πηλό |
| Δείκτης διόγκωσης | ≥ 24 ml/2g |
| Υλικό | Τσιπς πολυεστέρα PET |
|---|---|
| Διάμετρο | 1.0m~6.6m |
| Διάρκεια | 1.0m~6.6m ((Μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένο σε διπλό υφασμένο γεωτεξίτη και ζώνη αντοχής. |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Εφαρμογή | Απομεινάρια καθαρισμού καυσαερίων Καταχώριση απορριμμάτων, οδική κατασκευή, σιδηροδρομικές γραμμές κ |
|---|---|
| Βάρος | 100-800 g/m2 |
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια | 50μ-200μ |
| Διάμετρο | 1m-6,6m |
| Πλάτος | 46m |
|---|---|
| Δείκτης διόγκωσης | ≥ 24 ml/2g |
| Τύπος | Σκάφος της γραμμής αργίλου Geosynthetic |
| Βάρος μονάδας | ≥4000g/㎡ |
| Μπλε πηλό | ≥ 30g/100g |
| Πλάτος | 46m |
|---|---|
| Δείκτης διόγκωσης | ≥ 24 ml/2g |
| Τύπος | Σκάφος της γραμμής αργίλου Geosynthetic |
| Βάρος μονάδας | ≥4000g/㎡ |
| Μπλε πηλό | ≥ 30g/100g |