| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m8m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
|---|---|
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Δάχος | 00,75 mm - 3,0 mm |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Πάχος | 0.2 mm -1.0 mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρος |
| Πλάτος | 3m - 8m |
| Διάμετρο | 1m8m |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥20MPa |
| Αντοχή σε τρύπες | ≥ 120N |
| Αντίσταση UV | ≥ 70% |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Κύριο υλικό | HDPE |
|---|---|
| Μήκος προϊόντος | 50 έως 100 μέτρα |
| Δείγμα | Δωρεάν παρεχόμενη |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| πλάτος | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| πλάτος | 3m - 8m |