| Υπεριώδη αντίσταση | Ναί |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Καλός |
| Διαπερατότητα νερού | Ψηλά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Αντοχή διάτρησης | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | Ναί |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Καλός |
| Διαπερατότητα νερού | Ψηλά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Αντοχή διάτρησης | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | Ναί |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Καλός |
| Διαπερατότητα νερού | Ψηλά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Αντοχή διάτρησης | Εξοχος |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Χωρητικότητα μεταφοράς | Ισχυρός |
|---|---|
| Επιφάνεια | Τραχύς |
| Διορθωτική αντοχή σε ελαστικότητα | 30~120KN/m |
| Αντίσταση στη σύσφιξη όταν η επιμήκυνση στο 1% | 23~98KN/m |
| Αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία | Ναί |
| Χωρητικότητα μεταφοράς | Ισχυρός |
|---|---|
| Επιφάνεια | Τραχύς |
| Διορθωτική αντοχή σε ελαστικότητα | 30~120KN/m |
| Αντίσταση στη σύσφιξη όταν η επιμήκυνση στο 1% | 23~98KN/m |
| Αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία | Ναί |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Χωρητικότητα μεταφοράς | Ισχυρός |
|---|---|
| Επιφάνεια | Τραχύς |
| Διορθωτική αντοχή σε ελαστικότητα | 30~120KN/m |
| Αντίσταση στη σύσφιξη όταν η επιμήκυνση στο 1% | 23~98KN/m |
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |