| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Υπεριώδη αντίσταση | Εξοχος |
| Μήκος | 50m-100m |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Χρώμα | Μαύρο, λευκό, πράσινο |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Διάμετρο | 2m6m |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | έξοχος |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥16kN/m |