| Υπεριώδη αντίσταση | Ναί |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Καλός |
| Διαπερατότητα νερού | Ψηλά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Αντοχή διάτρησης | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | Ναί |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Καλός |
| Διαπερατότητα νερού | Ψηλά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Αντοχή διάτρησης | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | Ναί |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Καλός |
| Διαπερατότητα νερού | Ψηλά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Αντοχή διάτρησης | Εξοχος |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάμετρο | 2m6m |
| Αντίσταση στην υπεριώδη ακτινοβολία | Εξαιρετικό. |
| Μήκος | 50-100 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Υπεριώδη αντίσταση | Εξοχος |
| Μήκος | 50m-100m |