| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξαιρετικός |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Διάμετρο | 6m - 8m |
|---|---|
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Βασικό υλικό | HDPE |
| Δυνατότητα τρύπησης | 267 ~ 800N |
| Περιεκτικότητα σε Μαύρους άνθρακα | 2.0-3.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Αντίσταση στα δάκρυα | 93-374Ν |
| Διάρκεια | 30m100m |
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Αντίσταση στα δάκρυα | 93-374Ν |
|---|---|
| Δάχος | 0.3-3.0mm |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Πλάτος | 1m-9m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάμετρο | 6m - 8m |
|---|---|
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Βασικό υλικό | HDPE |
| Δυνατότητα τρύπησης | 267 ~ 800N |