| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετική |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Οξύ και αλκάλιο ανθεκτικά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Υπεριώδη αντίσταση | Ναί |
| Μήκος | 50m-100m |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
|---|---|
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Δάχος | 00,75 mm - 3,0 mm |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m - 9m |
| Application | tunnel waterproofing,emergency drainage systems and immersed tube structures |
| Length | 30m - 100m |
| Thickness | 0.3mm - 3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |