| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Αντίσταση UV | 70% |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Αντίσταση UV | 70% |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |