| Εφαρμογή | Φράγμα γης-βράχου, φράγμα πέτρας, φράγμα τοιχοποιίας, κατακόρυφο στρώμα αντιδιαρροής θεμελίων, επένδ |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30-100 μέτρα |
| πλάτος | 1m-9m |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| αντοχή σε έλξη | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30-100 μέτρα |
| πλάτος | 1m-9m |
| Επιφάνεια προϊόντων | Τραχιά υφή |
|---|---|
| Διάμετρο | 6m - 8m |
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Δυνατότητα ορθογώνιου δακρύματος | 125 έως 374N |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Διάμετρο | 6 έως 8 μέτρα |
|---|---|
| Υλικό Περιεχόμενο | HDPE |
| Περιεχόμενο | HDPE |
| Ο Μαύρος άνθρακα | 20,0 έως 3,0% |
| Χημική αντοχή | έξοχος |