| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Χρώμα γεωμεμβράνης | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάρκεια | 50-100 μ |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Σφιχτότητα | 00,94 g/cm3 |
| Βάρος | 200-1500 g/m2 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥20MPa |
| Δάχος | 0.2mm-3.0mm |
| Αντοχή σε τρύπες | ≥ 120N |
| Διάμετρο | 1m8m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Πάχος | 0.2 mm -1.0 mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρος |
| Πλάτος | 3m - 8m |
| Διάμετρο | 6m - 8m |
|---|---|
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Βασικό υλικό | HDPE |
| Δυνατότητα τρύπησης | 267 ~ 800N |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Πάχος | 0.2 mm -1.0 mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρος |
| Πλάτος | 3m - 8m |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Πλάτος | 1m-9m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |