| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m8m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| αντοχή σε έλξη | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση UV | 70% |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
|---|---|
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Δάχος | 00,75 mm - 3,0 mm |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
|---|---|
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Αντίσταση UV | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Διάμετρο | 6 έως 8 μέτρα |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
|---|---|
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Δάχος | 00,75 mm - 3,0 mm |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
|---|---|
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Δάχος | 00,75 mm - 3,0 mm |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |