| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m8m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m - 9m |
| Εφαρμογή | Τεχνητή λίμνη, δεξαμενές άρδευσης, στρώσεις υγειονομικής ταφής και έλεγχος της διάβρωσης. |
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Δάχος | 0.3mm - 3.0mm |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m - 9m |
| Εφαρμογή | Αποθήκευση απορριμμάτων, απορριμμάτων πετρωμάτων, αποχέτευση ορυκτών με οξύ |
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Δάχος | 0.3mm - 3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Επιφάνεια επένδυσης | Σημείο ακατέργαστης στήλης |
|---|---|
| Πάχος | 10,0 mm - 2,5 mm |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Πυκνότητα | 0,94 g/m3 |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |