| Επιφάνεια | Γλυκό |
|---|---|
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Δάχος | 00,75 mm - 3,0 mm |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξαιρετικός |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Περιεκτικότητα σε Μαύρους άνθρακα | 2.0-3.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Αντίσταση στα δάκρυα | 93-374Ν |
| Διάρκεια | 30m100m |
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
|---|---|
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Δάχος | 00,75 mm - 3,0 mm |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Material | High-quality original geomembrane resin |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Length | 30-100m |
| Tensile strength | >14Mpa |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
|---|---|
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Διάμετρο | 1m - 9m |
|---|---|
| Αντίσταση στα δάκρυα | 93-374Ν |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |