| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Αντίσταση UV | 70% |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| αντοχή σε έλξη | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Δυνατότητα τρύπησης | 240-960N |
|---|---|
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Συντελεστής διαπερατότητας | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Διάρκεια | 30m100m |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Υλικό | HDPE |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Διάμετρο | 1m - 9m |
|---|---|
| Αντίσταση στα δάκρυα | 93-374Ν |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Βασικό υλικό | HDPE |
|---|---|
| Διάρκεια του προϊόντος | 50 έως 100 μέτρα |
| Δείγμα | ελεύθερος παρεχόμενος |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Χημική Αντίσταση | Εξαιρετική |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Πάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Φράγμα γης-βράχου, φράγμα πέτρας, φράγμα τοιχοποιίας, κατακόρυφο στρώμα αντιδιαρροής θεμελίων, επένδ |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Υπεριώδη αντίσταση | Ναί |
| Μήκος | 50m-100m |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Υλικό | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-8m ((Μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Δάχος | 0.2mm-3.0mm |
| Βάρος | 200-1500 g/m2 |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |