| Δυνατότητα τρύπησης | 240-960N |
|---|---|
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Συντελεστής διαπερατότητας | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2 mm -1.0 mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο/Λευκό |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Υλικό | Πολυεστέρα/Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Πλάτος | 1m~6m |
| Μήκος | 50 έως 100 μέτρα |
| Βάρος | 100g-800g/m2 |
| Ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία | 80% |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Υπεριώδη αντίσταση | Εξοχος |
| Μήκος | 50m-100m |