| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
|---|---|
| Υψηλή υφή | 0.25mm |
| Ανθεκτικότητα σε ρωγμές από περιβαλλοντικό στρες | 300H |
| Χρώμα γεωμεμβράνης | Μαύρο |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Χρώμα γεωμεμβράνης | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάρκεια | 50-100 μ |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Σφιχτότητα | 00,94 g/cm3 |
| Χρώμα γεωμεμβράνης | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάρκεια | 50-100 μ |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Σφιχτότητα | 00,94 g/cm3 |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| πλάτος | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| πλάτος | 3m - 8m |