| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Swelling Index | ≥24 ml/2g |
| Material | Bentonite |
| Geosynthetic Type | Clay Liner |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Κατασκευή δρόμων, σιδηροδρόμων, φραγμών, κατασκευής παράκτιων υδάτων κλπ. |
|---|---|
| Διάρκεια | 50 μέτρα - 100 μέτρα |
| Διάμετρο | 1M - 6M |
| Βάρος | 100-800 g/m2 |
| Χρώμα | Λευκό ((άλλα χρώματα μπορούν να προσαρμοστούν) |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2 mm -1.0 mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο/Λευκό |
| Διάμετρο | 3m - 8m |