| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση UV | 70% |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Οξύ και αλκάλιο ανθεκτικά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Οξύ και αλκάλιο ανθεκτικά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Οξύ και αλκάλιο ανθεκτικά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| Επιφάνεια επένδυσης | Σημείο ακατέργαστης στήλης |
|---|---|
| Πάχος | 10,0 mm - 2,5 mm |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Πυκνότητα | 0,94 g/m3 |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Χρώμα γεωμεμβράνης | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάρκεια | 50-100 μ |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Σφιχτότητα | 00,94 g/cm3 |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Φράγμα γης-βράχου, φράγμα πέτρας, φράγμα τοιχοποιίας, κατακόρυφο στρώμα αντιδιαρροής θεμελίων, επένδ |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |