| Material | High-quality original geomembrane resin |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Length | 30-100m |
| Tensile strength | >14Mpa |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Εφαρμογή | Κουτάβια συγκράτησης βαρέων μετάλλων και δεξαμενές συγκράτησης βιομηχανικών ιλύων κλπ. |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Δυνατότητα τρύπησης | 240-960N |
|---|---|
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Συντελεστής διαπερατότητας | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Ο Μαύρος άνθρακα | 20,0 έως 3,0% |
|---|---|
| Δάχος | 0.5~2.5mm |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Πλάτος προϊόντων | 6M~8M |
| Διάρκεια του προϊόντος | 50 έως 100 μέτρα |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Πάχος | 0.2 mm -1.0 mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρος |
| Πλάτος | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Width | 6m-8m |
| Δάχος | 0.5mm2.5mm |