| Υλικό | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-8m ((Μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Δάχος | 0.2mm-3.0mm |
| Βάρος | 200-1500 g/m2 |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
|---|---|
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Δάχος | 00,75 mm - 3,0 mm |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
|---|---|
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Δάχος | 00,75 mm - 3,0 mm |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Βάρος | 200-1500 g/m2 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥20MPa |
| Δάχος | 0.2mm-3.0mm |
| Αντοχή σε τρύπες | ≥ 120N |
| Διάμετρο | 1m8m |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m8m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
|---|---|
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Δάχος | 00,75 mm - 3,0 mm |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Πάχος | 0.2 mm -1.0 mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρος |
| Πλάτος | 3m - 8m |
| Διάμετρο | 1m8m |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥20MPa |
| Αντοχή σε τρύπες | ≥ 120N |
| Αντίσταση UV | ≥ 70% |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |