| Επιφάνεια προϊόντων | Τραχιά υφή |
|---|---|
| Διάμετρο | 6m - 8m |
| Βασικό υλικό | HDPE της Virgin υλικό |
| Δύναμη απόδοσης | 15~44N/mm |
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Επιφάνεια προϊόντων | Τραχιά υφή |
|---|---|
| Διάμετρο | 6m - 8m |
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Σπάζοντας ποσοστό επιμήκυνσης | 100% |
| Επιφάνεια προϊόντων | Τραχιά υφή |
|---|---|
| Διάμετρο | 6m - 8m |
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Δυνατότητα ορθογώνιου δακρύματος | 125 έως 374N |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα των δακρύων | 93-374Ν |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξαιρετική |
| Αντίσταση στην υπεριώδη ακτινοβολία | 70% |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξαιρετική |
| Αντίσταση στην υπεριώδη ακτινοβολία | 70% |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
| Διάρκεια | 30m100m |
| Σφιχτότητα | 00,94 g/cm3 |
|---|---|
| Επιφάνεια προϊόντων | Τραχιά υφή |
| Διάμετρο | 6m - 8m |
| Περιεχόμενο | HDPE |
| Βασικό υλικό | HDPE της Virgin υλικό |
| Ο Μαύρος άνθρακα | 20,0 έως 3,0% |
|---|---|
| Δάχος | 0.5~2.5mm |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Διάμετρος προϊόντος | 6M~8M |
| Διάρκεια του προϊόντος | 50 έως 100 μέτρα |