| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Οξύ και αλκάλιο ανθεκτικά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Αντοχή σε τρύπες | 267-534N |
|---|---|
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| ελαχιστοποίηση σπάσματος | 100% |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 4 έως 8 μέτρα |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | ≥50% |
|---|---|
| Χρώμα γεωμεμβράνης | Μαύρο |
| Μήκος γεωμεμβράνης | 50 έως 100 μέτρα |
| Υλικό Περιεχόμενο | HDPE |
| Δάχος | 0.5~2.5mm |
| Ο Μαύρος άνθρακα | 20,0 έως 3,0% |
|---|---|
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σφιχτότητα | 0,94 g/m3 |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Δυνατότητα τρύπησης | 240-960N |
|---|---|
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Συντελεστής διαπερατότητας | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Διάρκεια | 30m100m |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Υλικό | HDPE |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m - 9m |
| Εφαρμογή | Εφοδιασμοί δεξαμενών και φράχτων, Σταθεροποίηση κλίσης για άρδευση και δεξαμενές ελέγχου πλημμυρών κ |
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Δάχος | 0.3mm - 3.0mm |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Οξύ και αλκάλιο ανθεκτικά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |