| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Κουτάβια συγκράτησης βαρέων μετάλλων και δεξαμενές συγκράτησης βιομηχανικών ιλύων κλπ. |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Οξύ και αλκάλιο ανθεκτικά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Υλικό | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Thickness | 0.2mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 50 έως 100 μέτρα |
| Width | 4m-6m |
| Application | Landfill/ Reservoir/ Lagoon/ Canal/ Construction Site |
| Ο Μαύρος άνθρακα | 20,0 έως 3,0% |
|---|---|
| Δάχος | 0.5~2.5mm |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Πλάτος προϊόντων | 6M~8M |
| Διάρκεια του προϊόντος | 50 έως 100 μέτρα |
| Δυνατότητα τρύπησης | 240-960N |
|---|---|
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Συντελεστής διαπερατότητας | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα τρύπησης | 240-960N |
|---|---|
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Συντελεστής διαπερατότητας | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάμετρο | 1m8m |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥20MPa |
| Αντοχή σε τρύπες | ≥ 120N |
| Αντίσταση UV | ≥ 70% |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 3m - 8m |