| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Αντίσταση στην υπεριώδη ακτινοβολία | - Ναι, ναι. |
| Μήκος | 50-100 μέτρα |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Διάμετρο | 6 έως 8 μέτρα |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| αντοχή σε έλξη | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Υπεριώδη αντίσταση | Ναί |
| Μήκος | 50m-100m |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| Πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Υπεριώδη αντίσταση | Ναί |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Καλός |
| Διαπερατότητα νερού | Ψηλά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Αντοχή διάτρησης | Εξοχος |
| Χρώμα | Μαύρο, λευκό, πράσινο |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση στην υπεριώδη ακτινοβολία | 70% |
| Thickness | 0.8mm-5.5mm |
|---|---|
| Weight | 100g/m2-800g/m2 |
| Color | Black, White,Green,Blue, Custom |
| Width | 1m-6.6m |
| Acid And Alkali Resistance | Excellent |
| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Swelling Index | ≥24 ml/2g |
| Material | Bentonite |
| Geosynthetic Type | Clay Liner |