| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα των δακρύων | 93-374Ν |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30-100 μέτρα |
| πλάτος | 1m-9m |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m - 9m |
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Δάχος | 0.3mm - 3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30-100 μέτρα |
| πλάτος | 1m-9m |