| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Δυνατότητα τρύπησης | 267 ~ 534N |
| Κύριο χρώμα | Μαύρο, λευκό |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή σύμφωνα με το αίτημά σας |
| Μήκος γεωμεμβράνης | 50 έως 100 μέτρα |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα των δακρύων | 93-374Ν |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση UV | 70% |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30m100m |
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας πρωτότυπη ρητίνη γεωμεμβράνης |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Διάρκεια | 30-100μ |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 14Mpa |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |