| χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Εφαρμογή | Χωματερή, Εξόρυξη, Συγκράτηση νερού κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| πλάτος | 3m - 8m |
| χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Ναί |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο χωματερών, στρώσεις λιμνών, συγκράτηση αποβλήτων |
| πλάτος | 6 έως 8 μέτρα |
| Δυνατότητα ορθογώνιου δακρύματος | 125 έως 249N |
|---|---|
| Δείγμα | ΕΝΤΆΞΕΙ |
| Κύριο χρώμα | Μαύρο, λευκό |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Συσκευασία του προϊόντος | Πλαστική συσκευασία |
| Εφαρμογή | Φράγμα γης-βράχου, φράγμα πέτρας, φράγμα τοιχοποιίας, κατακόρυφο στρώμα αντιδιαρροής θεμελίων, επένδ |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Χωματερή, Εξόρυξη, Συγκράτηση νερού κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| πλάτος | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Κουτάβια συγκράτησης βαρέων μετάλλων και δεξαμενές συγκράτησης βιομηχανικών ιλύων κλπ. |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |