| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάμετρο | 2m6m |
| Αντίσταση στην υπεριώδη ακτινοβολία | Εξαιρετικό. |
| Μήκος | 50-100 μέτρα |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Υπεριώδη αντίσταση | Εξοχος |
| Μήκος | 50m-100m |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Διάμετρο | 2m6m |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | έξοχος |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πλάτος | 2m6m |
| Συμπίεση φορτίου | 2000Kpa |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Αντοχή εφελκυσμού | ≥16kN/m |
| Βάρος | 100 g/m2 έως 800 g/m2 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 1m-6,6m |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξοχος |
| Υπεριώδη αντίσταση | 70% |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Υπεριώδη αντίσταση | Εξοχος |
| Μήκος | 50m-100m |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Μήκος | 50μ-100μ |
| Υλικό | Πολυεστέρα/Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Πλάτος | 1m~6m |
| Μήκος | 50 έως 100 μέτρα |
| Βάρος | 100g-800g/m2 |
| Ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία | 80% |