| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Αντίσταση UV | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξαιρετικό. |
| Εφαρμογή | Σταθεροποίηση του εδάφους, έλεγχο της διάβρωσης, προστασία της βλάστησης |
| Εφαρμογή | Σταθεροποίηση κλίσης/προστασία όχθης ποταμού/έλεγχος της διάβρωσης του εδάφους |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ανθεκτικότητα σε οξέα και αλκάλια | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση στη σύσφιξη όταν η επιμήκυνση στο 1% | 23~98KN/m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάμετρο | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| πλάτος | 3m - 8m |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Υλικό | Γεωτεξτύλιο, φιλμ PE και EVA |
|---|---|
| Διάμετρο | 46m |
| Βάρος | 200-1500 g/m2 |
| Αντίσταση στα δάκρυα | ≥ 80N |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εξεργασία με συγκόλληση |