| Δάχος | 1.03.0mm |
|---|---|
| Διάρκεια | 50 έως 100 μέτρα |
| Διάμετρο | 7 μέτρα |
| Υψόμετρος | 0.25mm |
| ελάχιστη πυκνότητα | 0.939g/m2 |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάμετρο | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Color | Black |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Width | 2m-6m |
| Uv Resistance | Excellent |
| Length | 50m-100m |
| Εφαρμογή | Κατασκευή δρόμων, σιδηροδρόμων, φραγμών, κατασκευής παράκτιων υδάτων κλπ. |
|---|---|
| Διάρκεια | 50 μέτρα - 100 μέτρα |
| Διάμετρο | 1M - 6M |
| Βάρος | 100-800 g/m2 |
| Χρώμα | Λευκό ((άλλα χρώματα μπορούν να προσαρμοστούν) |
| Εφαρμογή | Απορριμμένα, οδικά υπόγεια, σιδηροδρομικά δίκτυα, σήραγγες, τοίχοι στήριξης |
|---|---|
| Κύρια λειτουργία | Αποχέτευση υπόγειων υδάτων |
| Χρώμα | Μαύρο και λευκό |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 2m6m |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάμετρο | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετική |
| Πλάτος | 2m6m |
| Αντίσταση UV | Εξαιρετική |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Πάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 3m - 8m |