| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m - 9m |
| Application | tunnel waterproofing,emergency drainage systems and immersed tube structures |
| Length | 30m - 100m |
| Thickness | 0.3mm - 3.0mm |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Πάχος | 0,3mm-3,0mm |
| Επιμήκυνση στο Break | 700% |
| Επιφάνεια | Ακατέργαστα |
|---|---|
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Αντίσταση στο δάκρυ | 93-374Ν |
|---|---|
| Πάχος | 0,3-3,0 χλστ |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| πλάτος | 1m-9m |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Λείος |
| Αντοχή διάτρησης | 240-960N |
| Μήκος | 30m-100m |
| Μήκος | 30m-100m |
|---|---|
| πλάτος | 1m-9m |
| Υλικό | HDPE |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Πάχος | 0,3mm-3,0mm |
|---|---|
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Αντοχή σε τρύπες | 267-534N |
|---|---|
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| ελαχιστοποίηση σπάσματος | 100% |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 4 έως 8 μέτρα |
| Σφιχτότητα | 00,94 g/cm3 |
|---|---|
| Επιφάνεια προϊόντων | Τραχιά υφή |
| Διάμετρο | 6m - 8m |
| Περιεχόμενο | HDPE |
| Βασικό υλικό | HDPE της Virgin υλικό |