| Αντοχή σε τρύπες | 267-534N |
|---|---|
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| ελαχιστοποίηση σπάσματος | 100% |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 4 έως 8 μέτρα |
| Αντοχή σε τρύπες | 267-534N |
|---|---|
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| ελαχιστοποίηση σπάσματος | 100% |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 4 έως 8 μέτρα |
| Διάμετρο | 6m - 8m |
|---|---|
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Βασικό υλικό | HDPE |
| Δυνατότητα τρύπησης | 267 ~ 800N |
| Χρώμα γεωμεμβράνης | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάρκεια | 50-100 μ |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Σφιχτότητα | 00,94 g/cm3 |
| Ο Μαύρος άνθρακα | 20,0 έως 3,0% |
|---|---|
| Δάχος | 0.5~2.5mm |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Διάμετρος προϊόντος | 6M~8M |
| Διάρκεια του προϊόντος | 50 έως 100 μέτρα |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Διάμετρο | 6 έως 8 μέτρα |
|---|---|
| Υλικό Περιεχόμενο | HDPE |
| Περιεχόμενο | HDPE |
| Ο Μαύρος άνθρακα | 20,0 έως 3,0% |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m - 9m |
| Εφαρμογή | Εφοδιασμοί δεξαμενών και φράχτων, Σταθεροποίηση κλίσης για άρδευση και δεξαμενές ελέγχου πλημμυρών κ |
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Δάχος | 0.3mm - 3.0mm |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m - 9m |
| Application | tunnel waterproofing,emergency drainage systems and immersed tube structures |
| Length | 30m - 100m |
| Thickness | 0.3mm - 3.0mm |