| Επιφάνεια | Ακατέργαστα |
|---|---|
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Διάμετρο | 1m - 9m |
|---|---|
| Αντίσταση στα δάκρυα | 93-374Ν |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Αντοχή σε τρύπες | 267-534N |
|---|---|
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| ελαχιστοποίηση σπάσματος | 100% |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 4 έως 8 μέτρα |
| Σφιχτότητα | 00,94 g/cm3 |
|---|---|
| Επιφάνεια προϊόντων | Τραχιά υφή |
| Διάμετρο | 6m - 8m |
| Περιεχόμενο | HDPE |
| Βασικό υλικό | HDPE της Virgin υλικό |
| Επιφάνεια προϊόντων | Τραχιά υφή |
|---|---|
| Διάμετρο | 6m - 8m |
| Βασικό υλικό | HDPE της Virgin υλικό |
| Δύναμη απόδοσης | 15~44N/mm |
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Επιφάνεια προϊόντων | Τραχιά υφή |
|---|---|
| Διάμετρο | 6m - 8m |
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Σπάζοντας ποσοστό επιμήκυνσης | 100% |
| Επιφάνεια προϊόντων | Τραχιά υφή |
|---|---|
| Διάμετρο | 6m - 8m |
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Δυνατότητα ορθογώνιου δακρύματος | 125 έως 374N |
| Υλικό | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-8m ((Μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Δάχος | 0.2mm-3.0mm |
| Βάρος | 200-1500 g/m2 |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Διάμετρο | 6m - 8m |
|---|---|
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Βασικό υλικό | HDPE |
| Δυνατότητα τρύπησης | 267 ~ 800N |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 0.2~3mm |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό, Πράσινο, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 3m - 8m |