| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30-100 μέτρα |
| πλάτος | 1m-9m |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Οξύ και αλκάλιο ανθεκτικά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα των δακρύων | 93-374Ν |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Οξύ και αλκάλιο ανθεκτικά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Οξύ και αλκάλιο ανθεκτικά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |