| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Δυνατότητα τρύπησης | 267 ~ 534N |
| Κύριο χρώμα | Μαύρο, λευκό |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή σύμφωνα με το αίτημά σας |
| Μήκος γεωμεμβράνης | 50 έως 100 μέτρα |
| Επιφάνεια επένδυσης | Σημείο ακατέργαστης στήλης |
|---|---|
| Πάχος | 10,0 mm - 2,5 mm |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Πυκνότητα | 0,94 g/m3 |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα των δακρύων | 93-374Ν |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα των δακρύων | 93-374Ν |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30m100m |
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30-100 μέτρα |
| πλάτος | 1m-9m |