| Αντίσταση στα δάκρυα | 93-374Ν |
|---|---|
| Δάχος | 0.3-3.0mm |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Δυνατότητα τρύπησης | 240-960N |
|---|---|
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Συντελεστής διαπερατότητας | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
| Διάρκεια | 30m100m |
| Διάρκεια | 30m100m |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Υλικό | HDPE |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
|---|---|
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | ≥50% |
|---|---|
| Χρώμα γεωμεμβράνης | Μαύρο |
| Μήκος γεωμεμβράνης | 50 έως 100 μέτρα |
| Υλικό Περιεχόμενο | HDPE |
| Δάχος | 0.5~2.5mm |
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
|---|---|
| Υψηλή υφή | 0.25mm |
| Ανθεκτικότητα σε ρωγμές από περιβαλλοντικό στρες | 300H |
| Χρώμα γεωμεμβράνης | Μαύρο |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Αντοχή σε τρύπες | 267-534N |
|---|---|
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| ελαχιστοποίηση σπάσματος | 100% |
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 4 έως 8 μέτρα |