| Διάμετρο | 1m - 9m |
|---|---|
| Αντίσταση στα δάκρυα | 93-374Ν |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Επιφάνεια προϊόντων | Τραχιά υφή |
|---|---|
| Διάμετρο | 6m - 8m |
| Τραβηγμένη Δύναμη | 10 ~ 32N/mm |
| Ποσοστό επιμήκυνσης της γης | 12% |
| Δυνατότητα ορθογώνιου δακρύματος | 125 έως 374N |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m - 9m |
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Δάχος | 0.3mm - 3.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C έως 80°C |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 700% |
| Διάμετρο | 1m - 9m |
|---|---|
| Αντίσταση στα δάκρυα | 93-374Ν |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m - 9m |
| Εφαρμογή | Αποθήκευση απορριμμάτων, απορριμμάτων πετρωμάτων, αποχέτευση ορυκτών με οξύ |
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Δάχος | 0.3mm - 3.0mm |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετική |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάρκεια | 30-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 1m-9m |