| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Διάμετρο | 1m - 9m |
| Εφαρμογή | Τεχνητή λίμνη, δεξαμενές άρδευσης, στρώσεις υγειονομικής ταφής και έλεγχος της διάβρωσης. |
| Διάρκεια | 30 μέτρα - 100 μέτρα |
| Δάχος | 0.3mm - 3.0mm |
| Εφαρμογή | Απορρίμματα, εξόρυξη ((Διαφορετικά βαρέα μέταλλα) |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Οξύ και αλκάλιο ανθεκτικά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ζυγισμός με ζεστή σφήκα |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
|---|---|
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Δυνατότητα των δακρύων | 93-374Ν |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
| Περιεκτικότητα σε Μαύρους άνθρακα | 2.0-3.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Αντίσταση στα δάκρυα | 93-374Ν |
| Διάρκεια | 30m100m |
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Χρώμα | Μαύρο, πράσινο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Χρήση | σκάφη της γραμμής |
| Τύπος | Γεωμεμβράνες |
| Αντοχή σε τρύπες | 240-960N |
| Διάμετρο | 6 έως 8 μέτρα |
|---|---|
| Υλικό Περιεχόμενο | HDPE |
| Περιεχόμενο | HDPE |
| Ο Μαύρος άνθρακα | 20,0 έως 3,0% |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Ο Μαύρος άνθρακα | 20,0 έως 3,0% |
|---|---|
| Διάρκεια | 50-100 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σφιχτότητα | 0,94 g/m3 |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Συγκράτησης Νερού κλπ. |
| Βασικό υλικό | HDPE |
|---|---|
| Διάρκεια του προϊόντος | 50 έως 100 μέτρα |
| Δείγμα | ελεύθερος παρεχόμενος |
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Χημική αντοχή | έξοχος |
| Περιεκτικότητα σε Μαύρους άνθρακα | 2.0-3.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Απορριμμάτων, Ορυχείων, Εφοδιασμού λιμνών κ.λπ. |
| Αντίσταση στα δάκρυα | 93-374Ν |
| Διάρκεια | 30-100 μέτρα |
| Διάμετρο | 1m-9m |
| Χρώμα γεωμεμβράνης | Μαύρο |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάρκεια | 50-100 μ |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Σφιχτότητα | 00,94 g/cm3 |